C0805X102M3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X102M3GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1NF 25V C0G 20%
Duomenų lapai: C0805X102M3GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X102M3GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X102M3GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1NF 25V C0G 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 221369 pcs Duomenų lapas C0805X102M3GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X102M2RECAUTO
C0805X102M2RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 200V X7R 20%
Sandelyje: 949048 pcs
parsisiųsti: C0805X102M2RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X102M3HAC7800
C0805X102M3HAC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 25V ULTRA STABL
Sandelyje: 2531762 pcs
parsisiųsti: C0805X102M3HAC7800.pdf
RFQ
C0805X102M3GEC7210
C0805X102M3GEC7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 25V C0G 20%
parsisiųsti: C0805X102M3GEC7210.pdf
C0805X102M3REC
C0805X102M3REC
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 25V X7R 20%
parsisiųsti: C0805X102M3REC.pdf
C0805X102M3GECAUTO
C0805X102M3GECAUTO
parsisiųsti: C0805X102M3GECAUTO.pdf
C0805X102M2REC7800
C0805X102M2REC7800
parsisiųsti: C0805X102M2REC7800.pdf
C0805X102M2RECAUTO7210
C0805X102M2RECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X102M2RECAUTO7210.pdf
C0805X102M3GECAUTO7210
C0805X102M3GECAUTO7210
parsisiųsti: C0805X102M3GECAUTO7210.pdf
parsisiųsti: C0805X102M2REC7210.pdf
C0805X102M2RAC3123
C0805X102M2RAC3123
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
parsisiųsti: C0805X102M2RAC3123.pdf
C0805X102M3GEC7800
C0805X102M3GEC7800
parsisiųsti: C0805X102M3GEC7800.pdf
C0805X102M2REC
C0805X102M2REC
parsisiųsti: C0805X102M2REC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus