C0805X102K3GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X102K3GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1NF 25V C0G 10%
Duomenų lapai: C0805X102K3GEC.pdf
  • Pranešimas
C0805X102K3GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X102K3GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1NF 25V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 200266 pcs Duomenų lapas C0805X102K3GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X102K3GEC7800
C0805X102K3GEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 25V C0G 10%
Sandelyje: 1117227 pcs
parsisiųsti: C0805X102K3GEC7800.pdf
RFQ
C0805X102K2RECAUTO7210
C0805X102K2RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 200V X7R 10%
Sandelyje: 1066081 pcs
parsisiųsti: C0805X102K2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X102K3GECAUTO
C0805X102K3GECAUTO
parsisiųsti: C0805X102K3GECAUTO.pdf
C0805X102K2RACTU
C0805X102K2RACTU
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
parsisiųsti: C0805X102K2RACTU.pdf
C0805X102K3GECAUTO7210
C0805X102K3GECAUTO7210