C0805X102G5GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X102G5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1NF 50V C0G 2%
Duomenų lapai: C0805X102G5GEC.pdf
  • Pranešimas
C0805X102G5GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X102G5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1NF 50V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 116140 pcs Duomenų lapas C0805X102G5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X102G3HACAUTO
C0805X102G3HACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 25V ULTRA STABL
Sandelyje: 1210713 pcs
parsisiųsti: C0805X102G3HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X102G3GECAUTO
C0805X102G3GECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 25V C0G 2%
Sandelyje: 487423 pcs
parsisiųsti: C0805X102G3GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X102G5GEC7800
C0805X102G5GEC7800
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 50V C0G 2%