C0805X102FAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805X102FAGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1NF 250V C0G 1%
Duomenų lapai: C0805X102FAGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805X102FAGEC specifikacijos
Dalies numeris C0805X102FAGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1NF 250V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113405 pcs Duomenų lapas C0805X102FAGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805X102F5GEC7800
C0805X102F5GEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 50V C0G 1%
Sandelyje: 426598 pcs
parsisiųsti: C0805X102F5GEC7800.pdf
RFQ
C0805X102FAGEC7210
C0805X102FAGEC7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 250V C0G 1%
Sandelyje: 527297 pcs
parsisiųsti: C0805X102FAGEC7210.pdf
RFQ
C0805X102FAGECAUTO
C0805X102FAGECAUTO
parsisiųsti: C0805X102FAGECAUTO.pdf
C0805X102F5HAC7800
C0805X102F5HAC7800
apibūdinimas: CAP CER 0805 1NF 50V ULTRA STABL
parsisiųsti: C0805X102F5HAC7800.pdf
C0805X102FAGEC7800
C0805X102FAGEC7800