C0805L106K9PACTU
KEMETKEMET
C0805L106K9PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805L106K9PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Duomenų lapai: C0805L106K9PACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0805L106K9PACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805L106K9PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156001 pcs Duomenų lapas C0805L106K9PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-5930-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Talpa 10µF