C0805C821J5GACTU
KEMETKEMET
C0805C821J5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C821J5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C821J5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C821J5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C821J5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2109514 pcs Duomenų lapas C0805C821J5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-8119-2
C0805C821J5GAC
C0805C821J5GAC7800
C0805C821J5GAC7867
C0805C821J5GACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Talpa 820pF