C0805C752M3JACAUTO
KEMETKEMET
C0805C752M3JACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C752M3JACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 7500PF 25V U2J 0805
Duomenų lapai: C0805C752M3JACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0805C752M3JACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0805C752M3JACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 7500PF 25V U2J 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 695293 pcs Duomenų lapas C0805C752M3JACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas U2J
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low Dissipation Factor, Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7500pF ±20% 25V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric) Talpa 7500pF