C0805C684M4VACTU
KEMETKEMET
C0805C684M4VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C684M4VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 16V Y5V 0805
Duomenų lapai: C0805C684M4VACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C684M4VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C684M4VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 16V Y5V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 399595 pcs Duomenų lapas C0805C684M4VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C684M4VAC
C0805C684M4VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.68µF ±20% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Talpa 0.68µF