C0805C684K4REC7210
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C684K4REC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 680NF 16V X7R 10%
Duomenų lapai: C0805C684K4REC7210.pdf
  • Pranešimas
C0805C684K4REC7210 specifikacijos
Dalies numeris C0805C684K4REC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 680NF 16V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1578412 pcs Duomenų lapas C0805C684K4REC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.68µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.68µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection