C0805C682K2GEC7210
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C682K2GEC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G
Duomenų lapai: C0805C682K2GEC7210.pdf
  • Pranešimas
C0805C682K2GEC7210 specifikacijos
Dalies numeris C0805C682K2GEC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2542399 pcs Duomenų lapas C0805C682K2GEC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 6800pF Programos ESD Protection