C0805C682F2GEC7210
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C682F2GEC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G 1%
Duomenų lapai: C0805C682F2GEC7210.pdf
  • Pranešimas
C0805C682F2GEC7210 specifikacijos
Dalies numeris C0805C682F2GEC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1095438 pcs Duomenų lapas C0805C682F2GEC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 6800pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C682F3GEC7800
C0805C682F3GEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 1%
Sandelyje: 933264 pcs
parsisiųsti: C0805C682F3GEC7800.pdf
RFQ
C0805C682F1GEC
C0805C682F1GEC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G 1%
Sandelyje: 167226 pcs
parsisiųsti: C0805C682F1GEC.pdf
RFQ
C0805C682F2GEC
C0805C682F2GEC
apibūdinimas: CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G 1%