C0805C474Z8VACTU
KEMETKEMET
C0805C474Z8VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C474Z8VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 10V Y5V 0805
Duomenų lapai: C0805C474Z8VACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C474Z8VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C474Z8VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 10V Y5V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 695254 pcs Duomenų lapas C0805C474Z8VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C474Z8VAC
C0805C474Z8VAC7800
C0805C474Z8VAC7867
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.47µF Programos General Purpose