C0805C472MAGECAUTO
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C472MAGECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G
Duomenų lapai: C0805C472MAGECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0805C472MAGECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0805C472MAGECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1865426 pcs Duomenų lapas C0805C472MAGECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 4700pF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C472MARECAUTO7210
C0805C472MARECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R
Sandelyje: 1532426 pcs
parsisiųsti: C0805C472MARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C472M8HACAUTO
C0805C472M8HACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 10V ULTRA STA
Sandelyje: 2551573 pcs
parsisiųsti: C0805C472M8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C472MAGECAUTO7210
C0805C472MAGECAUTO7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G