C0805C472JMREC7210
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C472JMREC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 5%
Duomenų lapai: C0805C472JMREC7210.pdf
  • Pranešimas
C0805C472JMREC7210 specifikacijos
Dalies numeris C0805C472JMREC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1314831 pcs Duomenų lapas C0805C472JMREC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 4700pF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C472JMGEC7800
C0805C472JMGEC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 5%
Sandelyje: 1853031 pcs
parsisiųsti: C0805C472JMGEC7800.pdf
RFQ
C0805C472JMREC
C0805C472JMREC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 5%