C0805C472J1GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C472J1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 5%
Duomenų lapai: C0805C472J1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C472J1GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805C472J1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 296617 pcs Duomenų lapas C0805C472J1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 4700pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C472J1GACAUTO
C0805C472J1GACAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 0805
Sandelyje: 248238 pcs
parsisiųsti: C0805C472J1GACAUTO.pdf
RFQ
C0805C472J1GECAUTO7210
C0805C472J1GECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 5%
Sandelyje: 1785853 pcs
parsisiųsti: C0805C472J1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C472J1GALTU
C0805C472J1GALTU
apibūdinimas: CAP CER 4700PF 100V NP0 0805
parsisiųsti: C0805C472J1GALTU.pdf
C0805C472J1GECAUTO
C0805C472J1GECAUTO
parsisiųsti: C0805C472J1GECAUTO.pdf
C0805C472J1GEC7800
C0805C472J1GEC7800