C0805C332G3GACTU
KEMETKEMET
C0805C332G3GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C332G3GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 25V NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C332G3GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C332G3GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C332G3GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 3300PF 25V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112866 pcs Duomenų lapas C0805C332G3GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C332G3GAC
C0805C332G3GAC7800
C0805C332G3GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 48 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3300pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Talpa 3300pF