C0805C331K5GACTU
KEMETKEMET
C0805C331K5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C331K5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C331K5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C331K5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C331K5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 906909 pcs Duomenų lapas C0805C331K5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C