C0805C273K2RALTU
KEMETKEMET
C0805C273K2RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C273K2RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.027UF 200V X7R 0805
Duomenų lapai: C0805C273K2RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0805C273K2RALTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C273K2RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.027UF 200V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 552813 pcs Duomenų lapas C0805C273K2RALTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija L
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C273K2RAL
C0805C273K2RAL7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.027µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.027µF Programos General Purpose