C0805C224Z3VACTU
KEMETKEMET
C0805C224Z3VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C224Z3VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 25V Y5V 0805
Duomenų lapai: C0805C224Z3VACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0805C224Z3VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C224Z3VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 25V Y5V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1571373 pcs Duomenų lapas C0805C224Z3VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-9206-6
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.22µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Talpa 0.22µF