C0805C224K1REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C224K1REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 220NF 100V X7R
Duomenų lapai: C0805C224K1REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C224K1REC specifikacijos
Dalies numeris C0805C224K1REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 220NF 100V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 269244 pcs Duomenų lapas C0805C224K1REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.22µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C224JMRECAUTO7210
C0805C224JMRECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 220NF 63V X7R 5%
Sandelyje: 1192169 pcs
parsisiųsti: C0805C224JMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C224K1REC7800
C0805C224K1REC7800
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 220NF 100V X7R
Sandelyje: 1455366 pcs
parsisiųsti: C0805C224K1REC7800.pdf
RFQ
C0805C224JMRECAUTO
C0805C224JMRECAUTO
parsisiųsti: C0805C224JMRECAUTO.pdf
C0805C224K1RECAUTO7210
C0805C224K1RECAUTO7210
parsisiųsti: C0805C224K1RECAUTO7210.pdf
C0805C224K1RACTU
C0805C224K1RACTU
apibūdinimas: CAP CER 0.22UF 100V X7R 0805
parsisiųsti: C0805C224K1RACTU.pdf
C0805C224K1RECAUTO
C0805C224K1RECAUTO
parsisiųsti: C0805C224K1RECAUTO.pdf
C0805C224K1REC7210
C0805C224K1REC7210