C0805C223K5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C223K5GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 22NF 50V C0G 10%
Duomenų lapai: C0805C223K5GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C223K5GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805C223K5GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 22NF 50V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 365677 pcs Duomenų lapas C0805C223K5GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.022µF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C223K4RECAUTO
C0805C223K4RECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 22NF 16V X7R 10%
Sandelyje: 1291092 pcs
parsisiųsti: C0805C223K4RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C223K4RECAUTO7210
C0805C223K4RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 1395769 pcs
parsisiųsti: C0805C223K4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C223K5GECAUTO
C0805C223K5GECAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0805 22NF 50V C0G 10%
parsisiųsti: C0805C223K5GECAUTO.pdf
C0805C223K5HAC7800
C0805C223K5HAC7800
apibūdinimas: CAP CER 0.022UF 50V X8R 0805
parsisiųsti: C0805C223K5HAC7800.pdf
C0805C223K5GEC7210
C0805C223K5GEC7210
parsisiųsti: C0805C223K5GEC7210.pdf
C0805C223K4RAC7800
C0805C223K4RAC7800
apibūdinimas: CAP CER 0.022UF 16V X7R 0805
parsisiųsti: C0805C223K4RAC7800.pdf
C0805C223K5GEC7800
C0805C223K5GEC7800