C0805C223JAREC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C223JAREC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 22NF 250V X7R 5%
Duomenų lapai: C0805C223JAREC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C223JAREC specifikacijos
Dalies numeris C0805C223JAREC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 22NF 250V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198702 pcs Duomenų lapas C0805C223JAREC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.022µF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C223JMREC
C0805C223JMREC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 22NF 63V X7R 5%
Sandelyje: 198463 pcs
parsisiųsti: C0805C223JMREC.pdf
RFQ
C0805C223JARECAUTO7210
C0805C223JARECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 22NF 250V X7R 5%
Sandelyje: 1287207 pcs
parsisiųsti: C0805C223JARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C223JAREC7800
C0805C223JAREC7800
parsisiųsti: C0805C223JAREC7800.pdf
C0805C223J8JACAUTO
C0805C223J8JACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0.022UF 10V U2J 0805
parsisiųsti: C0805C223J8JACAUTO.pdf
C0805C223J5RECAUTO7210
C0805C223J5RECAUTO7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 22NF 50V X7R 5%
parsisiųsti: C0805C223J5RECAUTO7210.pdf
C0805C223JAREC7210
C0805C223JAREC7210
parsisiųsti: C0805C223JAREC7210.pdf
C0805C223JARECAUTO
C0805C223JARECAUTO