C0805C222KAGEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C222KAGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G
Duomenų lapai: C0805C222KAGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C222KAGEC specifikacijos
Dalies numeris C0805C222KAGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 348844 pcs Duomenų lapas C0805C222KAGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 2200pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C222K5RECAUTO7210
C0805C222K5RECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 2.2NF 50V X7R 10%
Sandelyje: 1390913 pcs
parsisiųsti: C0805C222K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C222KAGECAUTO
C0805C222KAGECAUTO
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G
Sandelyje: 2212125 pcs
parsisiųsti: C0805C222KAGECAUTO.pdf
RFQ
C0805C222KARACAUTO
C0805C222KARACAUTO
apibūdinimas: CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R 10%
parsisiųsti: C0805C222KARACAUTO.pdf
C0805C222KARACTU
C0805C222KARACTU
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
parsisiųsti: C0805C222KARACTU.pdf
C0805C222KAGEC7210
C0805C222KAGEC7210