C0805C222K1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C222K1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G
Duomenų lapai: C0805C222K1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C222K1GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805C222K1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 359584 pcs Duomenų lapas C0805C222K1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 2200pF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C222JMGECAUTO7210
C0805C222JMGECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 5%
Sandelyje: 1726634 pcs
parsisiųsti: C0805C222JMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C222JMREC
C0805C222JMREC
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 5%
Sandelyje: 217711 pcs
parsisiųsti: C0805C222JMREC.pdf
RFQ
C0805C222K1GEC7800
C0805C222K1GEC7800
apibūdinimas: CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G