C0805C200MDGACTU
KEMETKEMET
C0805C200MDGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C200MDGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 20PF 1KV NP0 0805
Duomenų lapai: 1.C0805C200MDGACTU.pdf2.C0805C200MDGACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C200MDGACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C200MDGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 20PF 1KV NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 840338 pcs Duomenų lapas 1.C0805C200MDGACTU.pdf2.C0805C200MDGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C200MDGAC
C0805C200MDGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 20pF Programos General Purpose