C0805C160D1GACTU
KEMETKEMET
C0805C160D1GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C160D1GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 16PF 100V NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C160D1GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C160D1GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C160D1GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 16PF 100V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 425107 pcs Duomenų lapas C0805C160D1GACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 16pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C160D1GAC
C0805C160D1GAC7800
C0805C160D1GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0805C160D1GACTU Švino stilius 0.035" (0.88mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 16pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5pF apibūdinimas CAP CER 16PF 100V NP0 0805