C0805C155Z4VACTU
KEMETKEMET
C0805C155Z4VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C155Z4VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1.5UF 16V Y5V 0805
Duomenų lapai: C0805C155Z4VACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C155Z4VACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C155Z4VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1.5UF 16V Y5V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 399603 pcs Duomenų lapas C0805C155Z4VACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-1294-2
C0805C155Z4VAC
C0805C155Z4VAC7800
C0805C155Z4VAC7867
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.5µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Talpa 1.5µF