C0805C155K4PACTU
KEMETKEMET
C0805C155K4PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C155K4PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1.5UF 16V X5R 0805
Duomenų lapai: C0805C155K4PACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C155K4PACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C155K4PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1.5UF 16V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 525691 pcs Duomenų lapas C0805C155K4PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C155K4PAC
C0805C155K4PAC7800
C0805C155K4PAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.5µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Talpa 1.5µF