C0805C154K5NACTU
KEMETKEMET
C0805C154K5NACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C154K5NACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 50V X8L 0805
Duomenų lapai: C0805C154K5NACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C154K5NACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C154K5NACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 50V X8L 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 310574 pcs Duomenų lapas C0805C154K5NACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X8L
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-5726-2
C0805C154K5NAC
C0805C154K5NAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8L 0805 (2012 Metric) Talpa 0.15µF