C0805C153MMGEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C153MMGEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 15NF 63V C0G 20%
Duomenų lapai: C0805C153MMGEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C153MMGEC specifikacijos
Dalies numeris C0805C153MMGEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 15NF 63V C0G 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 372212 pcs Duomenų lapas C0805C153MMGEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.015µF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C153MARECAUTO7210
C0805C153MARECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 250V X7R 20%
Sandelyje: 1465677 pcs
parsisiųsti: C0805C153MARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C153MAREC7800
C0805C153MAREC7800
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 1512779 pcs
parsisiųsti: C0805C153MAREC7800.pdf
RFQ
C0805C153MMGEC7800
C0805C153MMGEC7800
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 63V C0G 20%
parsisiųsti: C0805C153MMGEC7800.pdf
C0805C153MMREC7210
C0805C153MMREC7210
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 63V X7R 20%
parsisiųsti: C0805C153MMREC7210.pdf
C0805C153MMGEC7210
C0805C153MMGEC7210