C0805C153M5UACTU
KEMETKEMET
C0805C153M5UACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C153M5UACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 50V Z5U 0805
Duomenų lapai: C0805C153M5UACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C153M5UACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C153M5UACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 50V Z5U 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 904464 pcs Duomenų lapas C0805C153M5UACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C153M5UAC
C0805C153M5UAC7800
C0805C153M5UAC7867
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.015µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 0805 (2012 Metric) Talpa 0.015µF