C0805C153K1GEC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C153K1GEC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 15NF 100V C0G 10%
Duomenų lapai: C0805C153K1GEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0805C153K1GEC specifikacijos
Dalies numeris C0805C153K1GEC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 15NF 100V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 339018 pcs Duomenų lapas C0805C153K1GEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.015µF Programos ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0805C153K1GECAUTO7210
C0805C153K1GECAUTO7210
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0805 15NF 100V C0G 10%