C0805C152KARECAUTO
KEMETKEMET
C0805C152KARECAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C152KARECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R
Duomenų lapai: C0805C152KARECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0805C152KARECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0805C152KARECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1416440 pcs Duomenų lapas C0805C152KARECAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 1500pF Programos Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection