C0805C151M5HACAUTO
KEMETKEMET
C0805C151M5HACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C151M5HACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0805 150PF 50V ULTRA STA
Duomenų lapai: C0805C151M5HACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0805C151M5HACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0805C151M5HACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0805 150PF 50V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2633961 pcs Duomenų lapas C0805C151M5HACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) Talpa 150pF