C0805C151JCGACAUTO
KEMETKEMET
C0805C151JCGACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C151JCGACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C151JCGACAUTO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0805C151JCGACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0805C151JCGACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 365355 pcs Duomenų lapas C0805C151JCGACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-15963-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Talpa 150pF