C0805C151J1GACTU
KEMETKEMET
C0805C151J1GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C151J1GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C151J1GACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0805C151J1GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C151J1GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 672194 pcs Duomenų lapas C0805C151J1GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-8024-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Talpa 150pF