C0805C106K9RACTU
KEMETKEMET
C0805C106K9RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C106K9RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 6.3V X7R 0805
Duomenų lapai: C0805C106K9RACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0805C106K9RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C106K9RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 6.3V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 339343 pcs Duomenų lapas C0805C106K9RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-7412-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 10µF Programos General Purpose