C0805C106K8PACTU
KEMETKEMET
C0805C106K8PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C106K8PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 10V X5R 0805
Duomenų lapai: C0805C106K8PACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C106K8PACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C106K8PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10UF 10V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2225091 pcs Duomenų lapas C0805C106K8PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C