C0805C105J8NACTU
KEMETKEMET
C0805C105J8NACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C105J8NACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 10V X8L 0805
Duomenų lapai: C0805C105J8NACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0805C105J8NACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C105J8NACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 10V X8L 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 384186 pcs Duomenų lapas C0805C105J8NACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X8L
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-5763-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 42 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8L 0805 (2012 Metric) Talpa 1µF