C0805C103F3GALTU
KEMETKEMET
C0805C103F3GALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C103F3GALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 25V NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C103F3GALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0805C103F3GALTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C103F3GALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 25V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 84082 pcs Duomenų lapas C0805C103F3GALTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija L
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C103F3GAL
C0805C103F3GAL7800
C0805C103F3GAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 10000pF Programos General Purpose