C0805C102KCRACTU
KEMETKEMET
C0805C102KCRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C102KCRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 500V X7R 0805
Duomenų lapai: C0805C102KCRACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C102KCRACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C102KCRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 500V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 758204 pcs Duomenų lapas C0805C102KCRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-7063-2
C0805C102KCRAC
C0805C102KCRAC7800
C0805C102KCRACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 1000pF