C062C104K1R5TA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C062C104K1R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C062C104K1R5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
C062C104K1R5TA specifikacijos
Dalies numeris C062C104K1R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166881 pcs Duomenų lapas C062C104K1R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose