C0603X153J4REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603X153J4REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 15NF 16V X7R 5%
Duomenų lapai: C0603X153J4REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0603X153J4REC specifikacijos
Dalies numeris C0603X153J4REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 15NF 16V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 396137 pcs Duomenų lapas C0603X153J4REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija X
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.015µF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0603X153J4JAC7867
C0603X153J4JAC7867
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.015UF 16V U2J 0603
Sandelyje: 708061 pcs
parsisiųsti: C0603X153J4JAC7867.pdf
RFQ
C0603X153J4REC7867
C0603X153J4REC7867
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0603 15NF 16V X7R 5%
Sandelyje: 2468132 pcs
parsisiųsti: C0603X153J4REC7867.pdf
RFQ
C0603X153J3REC7867
C0603X153J3REC7867
apibūdinimas: CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
parsisiųsti: C0603X153J3REC7867.pdf
C0603X153J3RECAUTO
C0603X153J3RECAUTO
parsisiųsti: C0603X153J3RECAUTO.pdf
C0603X153J4RECAUTO7411
C0603X153J4RECAUTO7411
parsisiųsti: C0603X153J4RECAUTO7411.pdf
C0603X153J4REC7411
C0603X153J4REC7411