C0603S152K1RACTU
KEMETKEMET
C0603S152K1RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603S152K1RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
Duomenų lapai: C0603S152K1RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0603S152K1RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603S152K1RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1500PF 100V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 811544 pcs Duomenų lapas C0603S152K1RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FE-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603S152K1RAC
C0603S152K1RAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos Floating Electrode, Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 1500pF