C0603R104K5RACT500
KEMETKEMET
C0603R104K5RACT500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603R104K5RACT500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.C0603R104K5RACT500.pdf2.C0603R104K5RACT500.pdf3.C0603R104K5RACT500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C0603R104K5RACT500 specifikacijos
Dalies numeris C0603R104K5RACT500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-13270-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 0.1µF