C0603C910K5HACAUTO
KEMETKEMET
C0603C910K5HACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C910K5HACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 91PF 50V ULTRA STAB
Duomenų lapai: C0603C910K5HACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0603C910K5HACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0603C910K5HACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 91PF 50V ULTRA STAB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4060532 pcs Duomenų lapas C0603C910K5HACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 91pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) Talpa 91pF