C0603C752J8HAC7867
KEMETKEMET
C0603C752J8HAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C752J8HAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 7.5NF 10V ULTRA STA
Duomenų lapai: C0603C752J8HAC7867.pdf
  • Pranešimas
C0603C752J8HAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0603C752J8HAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 7.5NF 10V ULTRA STA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2710989 pcs Duomenų lapas C0603C752J8HAC7867.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C752J8HACTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7500pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
Talpa 7500pF Programos General Purpose