C0603C752G8JACAUTO
KEMETKEMET
C0603C752G8JACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C752G8JACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 7500PF 10V U2J 0603
Duomenų lapai: C0603C752G8JACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0603C752G8JACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0603C752G8JACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 7500PF 10V U2J 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 411056 pcs Duomenų lapas C0603C752G8JACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas U2J
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low Dissipation Factor, Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7500pF ±2% 10V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) Talpa 7500pF