C0603C683K4REC7867
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C683K4REC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 68NF 16V X7R 10%
Duomenų lapai: C0603C683K4REC7867.pdf
  • Pranešimas
C0603C683K4REC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0603C683K4REC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 68NF 16V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3934933 pcs Duomenų lapas C0603C683K4REC7867.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C683K4RECTU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.068µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 0.068µF