C0603C620G5GALTU
KEMETKEMET
C0603C620G5GALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C620G5GALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 62PF 50V NP0 0603
Duomenų lapai: C0603C620G5GALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0603C620G5GALTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C620G5GALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 62PF 50V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 180009 pcs Duomenų lapas C0603C620G5GALTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija L
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C620G5GAL
C0603C620G5GAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 51 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 62pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Talpa 62pF